Paberivaba raamatupidamine [Trikato] Raamatupidamisbüroo

Paberivaba raamatupidamine

Säilita oma andmed turvaliselt ja keskkonnasõbralikult kasutades ajasäästlikku paberivaba raamatupidamist.

Paberivaba raamatupidamine on tulevik.

Online paberivaba raamatupidamist aitavad läbi viia:

• Müügiarvete tegemine ja meili teel edastamine, otse raamatupidamisprogrammis; • Liidesed pankadega LHV, SWED (nii maksekorralduste saatmine kui pangaväljavõtte import) ja SEB (panga väljavõtte import). '

Loe rohkem

• CostPocketiga ei pea varundama tšekke (ostuarveid) eraldi kausta vahel, vaid pildistades on need aktsepteeritavad kuludokumendid, mida saab edastada otse raamatupidamisprogrammi ja seal säilitada. • Jääb ära ükshaaval tšekkide sisestamine, mis hoiab aega kokku.

Loe rohkem

Meie poolt Merit Aktiva + Sinu poolt Cost Pocket = Online raamatupidamine 🙂

 

Miks paberivaba raamatupidamine?

  • Digikujul andmete säilitamine on turvalisem kui paberkandjal. Digidokumente dubleeritakse ja säilitatakse mitmes kohas paralleelselt. Paberiga seda üldiselt ei tehta ja lisaks on see mitu korda aja- ja ressursikulukam.
  • Keskkonnasäästlik mõtte -ja tegutsemisviis on üha olulisem ettevõtluses. Kasutades vähem paberit toetame loodust. Puhas loodus on järjest suurenev väärtus mida tuleb hoida ja kaitsta.
  • Alates 01.07.2019 suhtleb Eesti Vabariik Sinuga ainult e-arvetega.
  • Aja kokkuhoid – digitaalselt äritarkvaras säilivad dokumendid on lihtsasti edastatavad, leitavad ja alla laetavad.Nii saab info liikuda palju kiiremini, jääb ära väljaprintimine ja käest -kätte toimetamine.
  • Mobiilsus ja lihtsus -Interneti olemas olu korral on andmete edastamine ja kogu ettevõtte raamatupidamine hõlpsasti kättesaadav igas maailma nurgas.

Kliendid meist

Ma olen ettevõtte Trikatoga ja oma raamatupidajaga väga rahul. Olete põhimõtteliselt kõike seda, mis mulle nii väga meeldib. Igal juhul olen väga rahul nii asjaajamise kiiruse kui korrektsusega. Suur-suur tänu, et mu oma tiiva alla võtsite!

Maris Tomba, Stoppkaader OÜ

Minu esmane kokkupuude ettevõttega oli väga positiivne ning jättis professionaalselt sooja tunde. Sain väga palju asjalikku nõu raamatupidamis kui ettevõtlusalaselt. Eriti suure plussina tooksin välja Teie suhtluse kliendiga ning hoiaku kliendi suhtes. Kui nõustamisele minnes ma tundsin, et mul on hästi palju rumalaid küsimusi, siis peale nõustamist ma enam nii ei tundnud. Kui keegi peaks minu käest küsima nõu, et kust leida head raamatupidajat, siis minu vastus on kindlasti Trikato. Olen kindel, et teete õiget asja ning soovin Teile selles edu! Aitäh Teile!

Tõnu Tammearu, Oakmind OÜ

Hinnakiri

Teenus    Hind  Ühik
Klient teostab müügiarved Meritis                     0.00 €/kirje
Edastades CostPocketi kaudu ostuarved
Meritisse rakendub raamatupidaja poolne
arvete ülevaatamise ja -korrigeerimise tasu
70 €/tund
Nõustamine maksu-, äri- ja raamatupidamis küsimustes 90 €/tund
Pangatehingutest tulenevad kirjed 0.90 €/kirje
Merit Tarkvara sisene andmete säilitamise tasu*  36 €/aasta

Hindadele lisandub käibemaks 20%

*Tasu tuleb seoses isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) valguses. Reeglite üldlevinud tõlgendus on praegu selline, et kui firma andmete hoidmise eest raha ei küsi, siis pole õigus ka firma andmeid säilitada.

 

Alusta paberivaba raamatupidamisega

Trikato on raamatupidamisbüroo Tartus. Raamatupidamine väikeettevõttele on Trikato erialaks olnud juba üle 18 aasta.

Parimateks tulemusteks on nõustamine ja igakuine aruandlus Trikato klientidele lisatasuta.

Oma klientides näeme koostööpartnereid, kellega koos parimate lahendusteni jõuda. Tegutseme üle Eesti, küsi personaalset pakkumist.

raamatupidamine väikeettevõttele
Tegevjuht Ingrid Tamm E-post.: ingrid@trikato.ee Telefon.: +372 54510384
Tiina, pearaamatupidaja, ärinõustaja, juhatuse liige
Pearaamatupidaja-ärinõustaja Tiina Tamm E-post.: tiina@trikato.ee Telefon.: +372 5050034