Paberivaba raamatupidamine

Säilita oma andmed turvaliselt ja keskkonnasõbralikult kasutades ajasäästlikku paberivaba raamatupidamist.

Paberivaba raamatupidamine on tulevik.

Online raamatupidamist aitavad läbi viia

• Müügiarvete tegemine otse raamatupidamisprogrammis; Merit Aktiva. • Liidesed pankadega LHV, SWED (nii maksekorralduste saatmine kui pangaväljavõtte import) ja SEB (panga väljavõtte import). '

Loe rohkem

• CostPocketiga ei pea varundama tšekke (ostuarveid) eraldi kausta vahel, vaid pildistades on need aktsepteeritavad kuludokumendid, mida saab edastada otse raamatupidamisprogrammi ja seal säilitada. • Jääb ära ükshaaval tšekkide sisestamine, mis hoiab aega kokku.

Loe rohkem

Miks paberivaba raamatupidamine?

  • Digikujul andmete säilitamine on turvalisem kui paberkandjal. Digidokumente dubleeritakse ja säilitatakse mitmes kohas paralleelselt. Paberiga seda üldiselt ei tehta ja lisaks on see mitu korda aja- ja ressursikulukam.
  • Keskkonnasäästlik mõtte -ja tegutsemisviis on üha olulisem ettevõtluses. Puhas loodus on järjest suurenev väärtus mida tuleb hoida ja kaitsta.
  • Alates 01.07.2019 suhtleb Eesti Vabariik Sinuga ainult e-arvetega.
  • Aja kokkuhoid – digitaalselt äritarkvaras säilivad dokumendid on lihtsasti edastatavad, leitavad ja alla laetavad.Nii saab info liikuda palju kiiremini, jääb ära väljaprintimine ja käest -kätte toimetamine.

Kliendid meist

Ma olen ettevõtte Trikatoga ja oma raamatupidajaga väga rahul. Olete põhimõtteliselt kõike seda, mis mulle nii väga meeldib. Igal juhul olen väga rahul nii asjaajamise kiiruse kui korrektsusega. Suur-suur tänu, et mu oma tiiva alla võtsite!

Maris Tomba, Stoppkaader OÜ

Minu esmane kokkupuude ettevõttega oli väga positiivne ning jättis professionaalselt sooja tunde. Sain väga palju asjalikku nõu raamatupidamis kui ettevõtlusalaselt. Eriti suure plussina tooksin välja Teie suhtluse kliendiga ning hoiaku kliendi suhtes. Kui nõustamisele minnes ma tundsin, et mul on hästi palju rumalaid küsimusi, siis peale nõustamist ma enam nii ei tundnud. Kui keegi peaks minu käest küsima nõu, et kust leida head raamatupidajat, siis minu vastus on kindlasti Trikato. Olen kindel, et teete õiget asja ning soovin Teile selles edu! Aitäh Teile!

Tõnu Tammearu, Oakmind OÜ

Hinnakiri

Ühe kirje hind on 0,8 eurot, selle eest saab:

  • Raamatupidamise sisseseadmist vastavalt firma eripärale
  • Majandustehingute sisestamist programmis õigetele kontodele lähtudes maksu- ja raamatupidamisseadustest
  • Kliendi poolt sisestatud müügiarvete ülevaatust
  • Finantsaruandeid (bilanss, kasumiaruanne jne.)
  • Nõustamist maksu-, äri- ja raamatupidamisküsimustes

Alusta paberivaba raamatupidamisega

Trikato on raamatupidamisbüroo Tartus. Raamatupidamine väikeettevõttele on Trikato erialaks olnud juba üle 15 aasta.

Parimateks tulemusteks on nõustamine ja igakuine aruandlus Trikato klientidele lisatasuta.

Oma klientides näeme koostööpartnereid, kellega koos parimate lahendusteni jõuda. Tegutseme üle Eesti, küsi personaalset pakkumist.

Ingrid Tamm
Tegevjuht Ingrid Tamm E-post.: ingrid@trikato.ee Telefon.: +372 54510384
Tiina, pearaamatupidaja, ärinõustaja, juhatuse liige
Pearaamatupidaja-ärinõustaja Tiina Tamm E-post.: tiina@trikato.ee Telefon.: +372 5050034