Raamatupidamine Tartus alustavatele ettevõtetele - Trikato
Firmast

FIRMAST – raamatupidamine Tartus

Lugupeetud lugeja,

Meil on hea meel, et külastate meie kodulehte. Kui soovite õppida meid paremini tundma, olete jõudnud õigesse kohta. Trikato on raamatupidamine Tartus, kuid tegutseme ka üle Eesti. Meil on palju kogemust ja mitmeid edulugusid. Soovime seda kõike Teiega jagada.

Meie inimesed on tegelenud juba krooni ajast saadik äride ülesehitamisega. Aeg oli tollal keeruline, turg end alles leidmas, seega vajati meie abi. Oleme üles ehitanud, edukaks teinud ja edukana hoidnud mitmeid ettevõtteid. Trikatol on kogemust üle 15 aasta. Oleme spetsialistid raamatupidamises ja ettevõtluses. Trikato on küll raamatupidamine Tartus, kuid tegutseme siiski üle Eesti. Eelkõige pöörduvad meie poole uued ja alustavad ettevõtted. Nõustame ja konsulteerime uusi tegijaid ning püüame aidata  orienteeruda sellel keerulisel ettevõtlusmaastikul. Teeme oma tööd suure pühendumusega ning kutsume oma kliente koostööpartneriteks. Sest leiame et  just koostöös sünnivad parimad lahendused. Me nõustame tehingute tegemistel ja aitame hoida kulusid madalal. Meie koostööpartneriteks on ettevõtted, kes vajavad raamatupidamise teenust nii igakuiselt ( KM kohustuslased, registreeritud töötajad ettevõttes) kui ka ettevõtted, kes vajavad teenust kord aastas ( terve aasta raamatupidamise korrastamine + majandusaasta aruanne).

Miks valida meid?

Trikatos peame väga oluliseks aidata inimesi nende unistuste äride rajamisel.Seetõttu panustame palju oma kollektiivi, kõik töötajad on professionaalsed, väärtuslike oskuste ja teadmistega. Oleme alati kursis uute riigi seaduste ja ärimaastikuga. Et hoida kliendil aega ja raha kokku. Peame oluliseks olla sõbralikud, sooja ja mõistva suhtumisega oma koostööpartneritega-. Aitame igapäevaselt ettevõtlusega ja maksuküsimustega. Meie eesmärk on leida Teie ettevõttele parimaid lahendusi. Kui soovid endale mitte ainult raamatupidajat vaid ka koostööpartnerit, siis võta julgelt meiega ühendust.

Suurte unistuste täitumiseni!

Trikato juhatuse liige Tiina Tamm

OÜ Trikato on 2004. aastal Eesti kapitalil asutatud ettevõte ja plaanib selleks ka jääda.

raamatupidamine väikeettevõttele

On teada-tuntud fakt, et lehe kujunduse vaatamisel juhib selle loetav sisu lugeja tähelepanu kõrvale.

Ahti Liivaste
Liivaste Group OÜ

Lorem Ipsum on lihtsalt proovitekst, mida kasutatakse printimis- ja ladumistööstuses. See on olnud tööstuse põhiline proovitekst juba alates 1500. aastatest, mil tundmatu printija võttis hulga suvalist teksti, et teha trükinäidist. Lorem Ipsum ei ole ainult viis sajandit säilinud, vaid on ka edasi kandunud elektroonilisse trükiladumisse, jäädes sealjuures peaaegu muutumatuks. See sai tuntuks 1960. aastatel Letraset’i lehtede väljalaskmisega, ja hiljuti tekstiredaktoritega nagu Aldus PageMaker, mis sisaldavad erinevaid Lorem Ipsumi versioone.

Anti Liivaste
Liivaste Group OÜ