Raamatupidamine Tartus alustavatele ettevõtetele - Trikato
Firmast

FIRMAST – raamatupidamine Tartus

Lugupeetud lugeja,

Meil on hea meel, et külastate meie kodulehte. Kui soovite õppida meid paremini tundma, olete jõudnud õigesse kohta. Trikato on raamatupidamine Tartus, kuid tegutseme ka üle Eesti. Meil on palju kogemust ja mitmeid edulugusid. Soovime seda kõike Teiega jagada.

Meie inimesed on tegelenud juba krooni ajast saadik äride ülesehitamisega. Aeg oli tollal keeruline, turg end alles leidmas, seega vajati meie abi. Oleme üles ehitanud, edukaks teinud ja edukana hoidnud mitmeid ettevõtteid. Trikatol on kogemust üle 18 aasta. Oleme spetsialistid raamatupidamises ja ettevõtluses. Trikato on küll raamatupidamine Tartus, kuid tegutseme siiski üle Eesti. Eelkõige pöörduvad meie poole uued ja alustavad ettevõtted. Nõustame ja konsulteerime uusi tegijaid ning püüame aidata  orienteeruda sellel keerulisel ettevõtlusmaastikul. Teeme oma tööd suure pühendumusega ning kutsume oma kliente koostööpartneriteks. Sest leiame et  just koostöös sünnivad parimad lahendused. Me nõustame tehingute tegemistel ja aitame hoida kulusid madalal. Meie koostööpartneriteks on ettevõtted, kes vajavad raamatupidamise teenust nii igakuiselt ( KM kohustuslased, registreeritud töötajad ettevõttes) kui ka ettevõtted, kes vajavad teenust kord aastas ( terve aasta raamatupidamise korrastamine + majandusaasta aruanne).

Miks valida meid?

Trikatos peame väga oluliseks aidata inimesi nende unistuste äride rajamisel.Seetõttu panustame palju oma kollektiivi, kõik töötajad on professionaalsed, väärtuslike oskuste ja teadmistega. Oleme alati kursis uute riigi seaduste ja ärimaastikuga. Et hoida kliendil aega ja raha kokku. Peame oluliseks olla sõbralikud, sooja ja mõistva suhtumisega oma koostööpartneritega-. Aitame igapäevaselt ettevõtlusega ja maksuküsimustega. Meie eesmärk on leida Teie ettevõttele parimaid lahendusi. Kui soovid endale mitte ainult raamatupidajat vaid ka koostööpartnerit, siis võta julgelt meiega ühendust.

Suurte unistuste täitumiseni!

Trikato juhatuse liige Tiina Tamm

OÜ Trikato on 2004. aastal Eesti kapitalil asutatud ettevõte ja plaanib selleks ka jääda.

Tänan Teid meeldiva koostöö eest,
olete olnud väga suureks abiks minu ühe elu unistuse täitumise juures!

Olen Teile väga tänulik mulle osaks langenud õnnistuste eest!

Tänasest on kõik järgnevad päevad parimad päevad.

Ja nüüd on just õige aeg uutele unistustele, iga meie mõte on programm,
Häid heade sagedustega mõtteid!

Aare Heinmets
OÜ AARE HEINMETS F&F

 

Ma olen ettevõtte Trikatoga ja oma raamatupidajaga väga rahul. Olete põhimõtteliselt kõike seda, mis mulle nii väga meeldib. Igal juhul suurepärane asjaajamise kiirus kui korrektsus!

Suur-suur tänu, et mu oma tiiva alla võtsite!

Maris Tomba
Stoppkaader OÜ

Olen rahul teenuse paindlikkusega. Võin esitada nii igakuiselt kui ka kord aastas dokumente
ja see ei ole kuidagi probleemiks. Samuti meeldib, et nt. aastaaruande eel tuli meeldetuletus koostamisest. 

Hindan enda raamatupidaja mõnusat neutraalselt sõbralikku tooni, kui küsib dokumente
juurde kui on puudu, olen unustanud või kahe silma vahele jätnud. See on täpselt selline teenus, mida vajan, sest ise ei oska finantsotsi sedasi korrektselt kokku ajada.

Meeldib, et olen saanud nõu, kuidas asju teha, kui ise ei tea.

Minu silmis on Trikato korrektne, professionaalne ja sümpaatse kliendisuhtlemisega ettevõte.

Aitäh teile ja loodan ikka teie abile!”

Annemari Muru
Karjääri ja juhtimiskoots (coach) Juhtimise Arenguagentuur