raamatupidamine väikeettevõttele

CostPocket – meie soovitame!

Kas ka Sina oled üks nendest väikeettevõtjatest, kellel kuhjuvad firma tšekid rahakoti vahele? Tihtipeale proovid meelde tuletada, kuhu see viimane tšekk nüüd pandud sai? Hakkad kuu lõpus neid taga ajama? Palju lihtsam oleks kasutada CostPocketit.

Mis on CostPocket?

CostPocket on äpp, mis aitab ettevõtjaid ja raamatupidajaid kulude haldamisega. Ettevõtja teeb äpiga pildi tšekist ja vajutab nuppu. Tarkvara digitaliseerib andmed ja edastab need otse raamatupidamisprogrammi. Rakenduse kasutamine aitab hoida kokku tohutult nii ettevõtja kui ka raamatupidaja aega. CostPocket on eriti sobilik lahendus juhuks, kui ettevõttes on mitu isikut, kes teevad kulutusi ja peavad iga kuu lõpus paberid kokku korjama ning raamatupidajale edastama.

CostPocket hind

CostPocketi äpi saab tasuta alla laadida Google Play või App Store keskkondadest. Hind on erinev vastavalt valitud paketile. Olenevalt dokumentide ja kasutajate arvust kuus, on hinnad 5-7 € / kuus või 0.40 € / dokumendi kohta. On olemas ka tasuta lahendus, mis võimaldab ühel kasutajal sisestada 5 dokumenti kuus.

Milliste tarkvaradega saab CostPocketit integreerida?

CostPocketit on võimalik integreerida erinevate raamatupidamisprogrammidega või hoopiski e-mailiga. Sobilikud tarkvarad, millega on võimalik integreerida:

Teine variant on seadistada e-posti aadress, kuhu saadetakse äpis tehtud pildid.

CostPocketi kasutuselevõtt on paljude meie klientide arvates olnud suurepärane idee, mis hoiab kokku nende aega ja vaeva. Paljud neist on väga üllatunud, et sellist lahendust varem kasutusele võtnud pole. CostPocketiga saab täpsemalt tutvuda nende kodulehel.

Rõõmsat kasutamist!