Armsad kliendid! Alates 23.juuli kuni 5.august oleme kollektiivpuhkusel. Sel perioodil ei ole me kättesaadavad ega tee raamatupidamistöid.

RAAMATUPIDAMINE TÜKIHINNA ALUSEL

 • Alustavatel ettevõtetel on raamatupidamise maht väiksem kui suurtel ettevõtetel ja seetõttu ei ole õigustatud igakuised kindlad kuutasud. Trikato on mõeldud eelkõige alustatavatele ettevõtetele, mistõttu kehtib uutele firmadele raamatupidamisteenuse kirje hind.
 • Teie ettevõttel on kulutuste seisukohast kasulik maksta vaid nende teenuste eest, mida reaalselt saate. Raamatupidamisteenuse kirje hind on toodud allpool.
 • Kui pole tegevust ei ole ka raamatupidamisteenuse eest arveid. Siinkohal tuleb arvestada siiski, et üks kord aastas tuleb majandusaasta aruanne sellegipoolest esitada, ka siis, kui pole otseselt ettevõttes tegevust toimunud. Ka aastaaruandega saame teid aidata. Aastaaruande hind on toodud hinnakirjas välja.
 • Raamatupidamisprogramm väljastab kirjete aruande, et saaksite täpselt üle vaadate mille eest tasu tuleb. Kui vajate tähendavat konsultatsiooni või on küsimusi raamatupidamise kohta, siis oleme valmis aitama.
 • Võimalus ise koostada raamatupidamisprogrammis Merit Aktiva müügiarveid. Nii vähendate kirjete arvu mida muidu sisestaks raamatupidaja ja seega tuleb nende kirjete võrra väiksem teenustasu.

Raamatupidamisteenuse kirje hind kujuneb

Näiteks, kui Teie firmal on 12 arvet kuus, siis ühe arve kohta tuleb 2 kirjet (käibemaksukohustuslasel 3-4 kirjet, erijuhtudel isegi rohkem), ühe kirje hind on 0,90 eurot. Siis dokumentidest tulenevate kirjete tasu on 12 x 2 = 24 kirjet ja 24 x 0,90 = 21,6 eurot+ KM

Hinnale lisanduvad pangatehingutest tulenevad kirjed, iga tehing tähendab 2 kirjet.

Kirje hind sisaldab:

 • Nõustamist maksu-, äri- ja raamatupidamis küsimustes
 • Raamatupidamise sisseseadmist vastavalt firma eripärale
 • Majandustehingute sisestamist programmis õigetele kontodele
  lähtudes maksu- ja raamatupidamisseadustest
 • Finantsaruandeid (bilanss, kasumiaruanne)

KIRJE SELGITUS

* 1 algdokument (tšekid, arved, lepingud) võrdub 2 kirjet, kulu kirje ja võla kirje. Kulu kirje läheb kulu kontole ja kajastub kasumi- kahjumi aruandes. Võla kirje vähendab kassa või pangakonto jääki, võlakonto kajastub bilansiaruandes (bilansiaruandes on ettevõtte varad ja kohustused, kasumiaruandes kulud ja tulud).

*Käibemaksukohustuslastel ettevõtjatel lisandub igale tehingule lisaks 2 kirjet (ostjate ettemaksed ehk müügiarve või hankijate arve ja teine kirje KM tasumis kirje). Seega iga tehing (näit. müügiarve) tähendab käibemaksukohustuslasele  3-4 kirjet, teatud erijuhtudel isegi rohkem.

*Iga pangatehingu kohta tuleb 2 kirjet.
Üks kanne kajastab vähenenud panga saldot ja teine kanne tuleb sellest et, hankijate (ostuarved) võlg väheneb.
Või teisel juhul, pangasaldo suureneb ja ostjate (müügiarved) võlg väheneb.

TEISTE TEENUSTE HINDADEGA SAAB TUTVUDA SIIN: HINNAKIRI

 Arvame, et koostöö on see, mis aitab saavutada parimad tulemused. Tegutseme kliendi ettevõtte kasu silmas pidades. Aitame hea meelega raamatupidamise ja kõikide raamatupidamis-, maksu- ja ettevõtlusalaste küsimustega.Võid veenduda, et Teie ettevõtte raamatupidamise eest kantakse hästi hoolt!

Huvi korral võta ühendust!