Paberivaba raamatupidamine

Säilita oma andmed turvaliselt ja keskkonnasõbralikult kasutades ajasäästlikku paberivaba raamatupidamist.

Paberivaba raamatupidamine on tulevik.

Online paberivaba raamatupidamist aitavad läbi viia:

raamatupidamine väikeettevõttele
  • MĂĽĂĽgiarvete tegemine ja meili teel edastamine, otse raamatupidamisprogrammis;
  • Liidesed pankadega LHV, SWED (nii maksekorralduste saatmine kui pangaväljavõtte import) ja SEB (panga väljavõtte import).
raamatupidamine väikeettevõttele
  • CostPocketiga ei pea varundama tšekke (ostuarveid) eraldi kausta vahel, vaid pildistades on need aktsepteeritavad kuludokumendid, mida saab edastada otse raamatupidamisprogrammi ja seal säilitada.
  • Jääb ära ĂĽkshaaval tšekkide sisestamine, mis hoiab aega kokku.

Meie poolt Merit Aktiva + Sinu poolt Cost Pocket = Online raamatupidamine 🙂

Miks paberivaba raamatupidamine?

  • Digikujul andmete säilitamine on turvalisem kui paberkandjal. Digidokumente dubleeritakse ja säilitatakse mitmes kohas paralleelselt. Paberiga seda ĂĽldiselt ei tehta ja lisaks on see mitu korda aja- ja ressursikulukam.
  • Keskkonnasäästlik mõtte -ja tegutsemisviis on ĂĽha olulisem ettevõtluses. Kasutades vähem paberit toetame loodust. Puhas loodus on järjest suurenev väärtus mida tuleb hoida ja kaitsta.
  • Alates 01.07.2019 suhtleb Eesti Vabariik Sinuga ainult e-arvetega.
  • Aja kokkuhoid – digitaalselt äritarkvaras säilivad dokumendid on lihtsasti edastatavad, leitavad ja alla laetavad.Nii saab info liikuda palju kiiremini, jääb ära väljaprintimine ja käest -kätte toimetamine.
  • Mobiilsus ja lihtsus -Interneti olemas olu korral on andmete edastamine ja kogu ettevõtte raamatupidamine hõlpsasti kättesaadav igas maailma nurgas.

Tagasiside koostööpartneritelt

Helari Muuli

Kuumetus OĂś

Helari Muuli

Ma olen rahul. Tegelt olen täiesti rahul
Küsimustele saab vastused kiirelt kätte, pole probleemi .Mul on tore raamatupidaja :).Mulje on väga hea
Kui ma Trikato kontorisse tulin mul polnud tegelikult ettevõtte asjadest õrna aimugi Rääkimata siis veel firma regamisest jms…
Kõik läks ladusalt, kõik olid lahedad, sain oma nö. probleemsetele küsimustele kohe vastuse ja kõik vinks- vonks. Ettevõte sai regatud ja olin 10x kindlama meelega.
NĂĽĂĽd ma olen siis juba kohe seitse kuud tegelenud oma asjaga ja pean ĂĽtlema, et on tore.

Ma ei kahetse üldse, ma arvan nii, kui ma ei oleks Trikato kontorist läbi tulnud siis oleks mul palju igavam ja kehvem elu. Ma ei ütle, et ettevõtte juhtimine mingi lust ja lillepidu on vaeva näen kõvasti aga rõõmu on ka ja mitte vähe, vaid päris-päris palju 🙂

Minu arust olete väga tublid
Palju edu ja palju kordaminekuid!

Oakmind OĂś

Tõnu Tammearu

Minu esmane kokkupuude ettevõttega oli väga positiivne ning jättis professionaalselt sooja tunde. Sain väga palju asjalikku nõu raamatupidamis kui ettevõtlusalaselt. Eriti suure plussina tooksin välja Teie suhtluse kliendiga ning hoiaku kliendi suhtes. Kui nõustamisele minnes ma tundsin, et mul on hästi palju rumalaid küsimusi, siis peale nõustamist ma enam nii ei tundnud.

Kui keegi peaks minu käest küsima nõu, et kust leida head raamatupidajat, siis minu vastus on kindlasti Trikato. Olen kindel, et teete õiget asja ning soovin Teile selles edu! Aitäh Teile!

Mari-Liis

Ettevõtja Tartust

Mari-Liis

Olen väga rahul sellega, et saan alati küsida ja tavaliselt tuleb ka kiire vastus meili teel. Otsin just sellist teenust, kus ma saan kõiki küsimusi ettevõtluse ja raamatupidamise kohta küsida ja sellesse suhtutakse sõbralikult ning professionaalselt. Isegi kui mõni küsimus on täitsa imelik

Tunnen, et olete kõik abivalmid ja selgitate seda, mis on jäänud segaseks. Siiani on mulle jäänud küll mulje, et teate oma ala väga hästi. Üldine mulje: olete üks väga töökas, kiire ja professionaalne punt.

Üldiselt soovin, et teenus, mille eest maksan, pakub mulle turvatunnet, et kõik raamatupidamisega seotu on kontrolli all ja korras ning toimib parimal võimalikul ja kasulikul viisil. Ka seda, et mind juhendatakse/soovitatakse kuhugi tähelepanu pöörama, kui ma ise pole osanud selle peale tulla (eriti, kui see miski on minu ettevõtte joaks kasu(m)likum). See on algajale ettevõtjale kindlasti väga tähtis. Lisaks sellele ootusele, on minu jaoks oluline ka avatus ja sõbralikkus.

Siim

Ettevõtja Pärnust

Siim

Ma olen väga rahul konsultatsioonidega, mis aitavad paremini näha suurt pilti. Kande tasu on kõrgem kui osadel konkurentidelt, kuid selle kompenseerib tasuta konsultatsioon.

Suhtlus on äärmiselt kiire ja operatiivne. Ei ole ühtegi etteheidet.

Trikato on ideaalne väike ettevõtjale, kes vajab abi tehingute ja nende taustainfo mõistmisel. Olen küll üle 5a raamatupidamist õppinud, kuid teie poolt saadav info on palju väärtuslikum kui akadeemiliselt saadud teadmised.

Trikato valisin sõbra soovitusel. Tutvusin teie hinnakirjaga ning võrdlesin konkurentidega ja otsustasin valida teid.

Janno

Ettevõtja Türilt

Janno

Elu on õpetanud ,et parem küsida rumalaid küsimusi kui olla hiljem lihtsalt loll. Ja mul on hea meel ,et valisin just teid. On kohe näha,et inimesed võtavad oma tööd tõsiselt. Aitäh teile!

Tõnu

Ettevõtja Tartust

Tõnu

Minu jaoks olete suurepärased ja Signe on maailma parim raamatupidaja.
Tegutsemise kiirus – kiire, suhtlemine- sõbralik, suhtumine-rõõmsameelne, teadmised- kogemuslikud, abivalmidus-olen saanud Tiina käest palju vajalikku nõuandeid, ta on alati abivalmis.

Trikatost mulje üldse on suurepärane, väga hea atmosfääriga, mul on seni meeles esimene sõbralik kohtumine Marjetaga.

Paul

Ettevõtja Tallinnast

Paul

Suhtumine on väga tore, abivalmidus ning tegutsemise kiirus on viimase peal. Üldiselt olen väga rahul, et te olete olemas – aitäh!

Kunagi hakkasin otsima raamatupidamisteenuste pakutava ettevõte. Olin läbi vaadanud mitmeid ja mitmeid, millegi pärast ei suutnud otsustada ja enda jaoks selgeks teha, milline oleks parem. Siis üks päev ootamatult sain Trikato’lt reklaami, kus oli lühitutvustus .. sain aru, et pean teile kirjutama, nii see läks Tänapäeval tunnen, et valik oli väga õige!

Aitäh ja edu teile!

Heiki

Ettevõtja Taanist

Heiki

Üldine mulje on väga positiivne. Olete ühed vähestest turul tegutsevatest raamatupidamise teenust pakkuvatest ettevõtetest, kes ei ole kehtestanud miinimumtasusid ja see on ettevõtluses esimesi samme tegevatele äridele väga suureks abiks. Mõistlik hind, korralik kvaliteet ja hea suhtlemine – enamat oleks patt soovida. Igal juhul julgen teid soovitada ka teistele

Aire

Ettevõtja Tartust

Aire

Rahul. Olen saanud kiired vastused kõigile küsimustele ja tundnud siirast soovi aidata raamatupidamise küsimustes. Omapärane väike ettevõte, kus tundub info liikuvat ja kliendist hoolitakse.

Ljubov

Ettevõtja Tallinnast

Ljubov

Olen väga rahul Teie teenustega. Olete väga kiired ja alati vastate kõikidele küsimustele igal ajal. Kuna olin noor alustav ettevõte, siis ei teadnud ma kahjuks raamatupidamisest eriti mitte väga palju, kuid tänu Teile olen saanud vastuseid koheselt kõikidele tekkinud küsimustele.

Tegutsemise kiirus on tasemel. Suhtlemine ja suhtumine on väga hea. Olete alati valmis vastama minu küsimustele ning alati kas meili teel või telefoni teel vastate küsimustele väga konkreetselt ja arusaadavalt.

Mulle on pakkunud paljud raamatupidamis ettevõtted oma teenuseid ja poole odavamalt, kuid ma ei olnud nõus vahetama Trikatot mõne teise raamatupidamis ettevõte vastu kuna olete alati abivalmis ja suhtumine on sõbralik. Ning mulle meeldib kuidas Teie oma tööd teete. Kindlasti soovitan esimesena oma sõpradele Teid.

Katrin

Ettevõtja Tartust

Katrin

See paar kuud, mis me oleme klient olnud on meil ainult hea meel, et me raamatupidamisega tegelete. ja kuna oleme veel nii lühiajaline klient, ei oska ka ühtegi ettepanekut veel teha. Väga rahul oleme suhtlemise ja tegutsemise kiirusega. Ja alati on kiirelt ka otsitud vastus, kui kohe ei ole osatud vastata.

Väga hea ja sümpaatne mulje on Trikatost.

Ants

Ettevõtja Helmest

Ants

Olen Teie poolt pakutava raamatupidamise teenusega äärmiselt rahul, kuna pole endal pikkaajalist kogemust ettevõttjana ei oska küll millegi üle nuriseda. Tegutsemis kiirus ja kogu Teie firma poolne abivalmidus on tipp tasemel, samuti ka teadmised.

Trikato sai valitud kindlasti tänu sellele,et teil on enda firmat tutvustav reklaam väga avatud ja selgelt lahti seletatud kuidas ning mismoodi on Teie nägemus nii firmadest kui ka väikefirmadest. Loomulikult ei saa ma jätta siinkohal märkimata, et lõppotsus Trikato kasuks tuli kuna Teid toetas ja soovitas minule transpordi ettevõte Iizmar.

Annemari Muru

Karjääri ja juhtimiskoots (coach) Juhtimise Arenguagentuur

Annemari Muru

Olen rahul teenuse paindlikkusega. Võin esitada nii igakuiselt kui ka kord aastas dokumente
ja see ei ole kuidagi probleemiks. Samuti meeldib, et nt. aastaaruande eel tuli meeldetuletus koostamisest. 

Hindan enda raamatupidaja mõnusat neutraalselt sõbralikku tooni, kui küsib dokumente
juurde kui on puudu, olen unustanud või kahe silma vahele jätnud. See on täpselt selline teenus, mida vajan, sest ise ei oska finantsotsi sedasi korrektselt kokku ajada.

Meeldib, et olen saanud nõu, kuidas asju teha, kui ise ei tea.

Minu silmis on Trikato korrektne, professionaalne ja sümpaatse kliendisuhtlemisega ettevõte.

Aitäh teile ja loodan ikka teie abile!”

Stoppkaader OĂś

Maris Tomba

Ma olen ettevõtte Trikatoga ja oma raamatupidajaga väga rahul. Olete põhimõtteliselt kõike seda, mis mulle nii väga meeldib. Igal juhul suurepärane asjaajamise kiirus kui korrektsus!

Suur-suur tänu, et mu oma tiiva alla võtsite!

Aare Heinmets

OĂś AARE HEINMETS F&F

Aare Heinmets

Tänan Teid meeldiva koostöö eest,
olete olnud väga suureks abiks minu ühe elu unistuse täitumise juures!

Olen Teile väga tänulik mulle osaks langenud õnnistuste eest!

Tänasest on kõik järgnevad päevad parimad päevad.

Ja nüüd on just õige aeg uutele unistustele, iga meie mõte on programm,
Häid heade sagedustega mõtteid!

Hinnakiri

Teenus   Hind Ăśhik
Klient teostab mĂĽĂĽgiarved Meritis                    0.00€/kirje
Edastades CostPocketi kaudu ostuarved
Meritisse rakendub raamatupidaja poolne
arvete ĂĽlevaatamise ja -korrigeerimise tasu
70€/tund
Nõustamine maksu-, äri- ja raamatupidamis küsimustes90€/tund
Pangatehingutest tulenevad kirjed0.90€/kirje
Merit Tarkvara sisene andmete säilitamise tasu* 36€/aasta

Hindadele lisandub käibemaks 20%

*Tasu tuleb seoses isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) valguses. Reeglite üldlevinud tõlgendus on praegu selline, et kui firma andmete hoidmise eest raha ei küsi, siis pole õigus ka firma andmeid säilitada.

Alusta paberivaba raamatupidamisega

Trikato on raamatupidamisbüroo Tartus. Raamatupidamine väikeettevõttele on Trikato erialaks olnud juba üle 18 aasta.

Parimateks tulemusteks on nõustamine ja igakuine aruandlus Trikato klientidele lisatasuta.

Oma klientides näeme koostööpartnereid, kellega koos parimate lahendusteni jõuda. Tegutseme üle Eesti, küsi personaalset pakkumist.

Tegevjuht Ingrid Tamm
E-post: ingrid@trikato.ee
Telefon: +372 54510384

Pearaamatupidaja-ärinõustaja Tiina Tamm
E-post: tiina@trikato.ee
Telefon: +372 5050034