Raamatupidamine mikroettevõttele

Trikato jaoks ei ole mitte ükski ettevõte, idee või tegevus liiga väike. Meie eesmärk on leida just Sinu ettevõtte jaoks parimaid lahendusi ning meie koostöö partnerina on konsultatsioonid ja nõustamine Sulle alati tasuta.

Trikatos on mikroettevõtted eristatud väikeettevõtetest. Mikroettevõtetel on vähem tehinguid ja asjaajamist ning kuigi raamatupidamisele kulub vähem aega ei ole see vähem tähtis kui mõne suurema ettevõtte raamatupidamine. Ettevõtjana pead sa aga meeles pidama, et raamatupidamise korraldamisest ei pääse ükski ettevõtja ja lihtsam on juba alguses asjad korras hoida. Sel viisil on lihtne ettevõtte arengul silm peal hoida ning teha vajalikud järgmised sammud. Trikato eesmärk on äritegevust julgustada ja leida lahendusi kliendiga koos, mistõttu on ka paljud meid pikaajaliseks usaldusväärseks partneriks valinud. Oleme Sinu ettevõtte jaoks olemas igas staadiumis. 

Raamatupidamine mikroettevõttele

Mikroettevõte on osaühing, mille näitajad vastavad aruandeaasta bilansipäeval kõikidele järgmistele tingimustele: varad kokku kuni 175 000 eurot, kohustised ei ole suuremad kui omakapital, üks osanik, kes on ka juhatuse liigeja mille müügitulu on aruandeaastal kuni 50 000 eurot. https://www.riigiteataja.ee/akt/130122015065

Raamatupidamine mikroettevõttele on kujunenud üheks meie põhitegevuseks ja meil on olnud rõõm aidata paljusid alustavaid ettevõtteid nende tegemistes:

  • Aitame esimeste arvete koostamisel.
  • Nõustame milliseid makse tuleb maksta kuhu ja kuna.
  • Juhime tähelepanu maksuriskidele.
  • Aitame registreeringute tegemisel ( töötajate registreerimised, ettevõtte registreerimine, maksu -ja tolliametiskasutajakonto loomine jne.).
  • Seletame kuidas saad bilansi ja kasumiaruande põhjal firma käekäigu kohta kasulikku infot.
  • Maksualase nõustamisega saame aidata hoida ettevõtte kulud kontrolli all.
  • Parimateks lahendusteks on raamatupidamisprogrammi koostööpartneriks Merit Tarkvara; kus saad ise tasuta koostada müügiarveid ja seega vähendada kirjetest tulenevat raamatupidamise teenustasu.

Tagasiside koostööpartneritelt

Helari Muuli

Kuumetus OÜ

Helari Muuli

Ma olen rahul. Tegelt olen täiesti rahul
Küsimustele saab vastused kiirelt kätte, pole probleemi .Mul on tore raamatupidaja :).Mulje on väga hea
Kui ma Trikato kontorisse tulin mul polnud tegelikult ettevõtte asjadest õrna aimugi Rääkimata siis veel firma regamisest jms…
Kõik läks ladusalt, kõik olid lahedad, sain oma nö. probleemsetele küsimustele kohe vastuse ja kõik vinks- vonks. Ettevõte sai regatud ja olin 10x kindlama meelega.
Nüüd ma olen siis juba kohe seitse kuud tegelenud oma asjaga ja pean ütlema, et on tore.

Ma ei kahetse üldse, ma arvan nii, kui ma ei oleks Trikato kontorist läbi tulnud siis oleks mul palju igavam ja kehvem elu. Ma ei ütle, et ettevõtte juhtimine mingi lust ja lillepidu on vaeva näen kõvasti aga rõõmu on ka ja mitte vähe, vaid päris-päris palju 🙂

Minu arust olete väga tublid
Palju edu ja palju kordaminekuid!

Oakmind OÜ

Tõnu Tammearu

Minu esmane kokkupuude ettevõttega oli väga positiivne ning jättis professionaalselt sooja tunde. Sain väga palju asjalikku nõu raamatupidamis kui ettevõtlusalaselt. Eriti suure plussina tooksin välja Teie suhtluse kliendiga ning hoiaku kliendi suhtes. Kui nõustamisele minnes ma tundsin, et mul on hästi palju rumalaid küsimusi, siis peale nõustamist ma enam nii ei tundnud.

Kui keegi peaks minu käest küsima nõu, et kust leida head raamatupidajat, siis minu vastus on kindlasti Trikato. Olen kindel, et teete õiget asja ning soovin Teile selles edu! Aitäh Teile!

Mari-Liis

Ettevõtja Tartust

Mari-Liis

Olen väga rahul sellega, et saan alati küsida ja tavaliselt tuleb ka kiire vastus meili teel. Otsin just sellist teenust, kus ma saan kõiki küsimusi ettevõtluse ja raamatupidamise kohta küsida ja sellesse suhtutakse sõbralikult ning professionaalselt. Isegi kui mõni küsimus on täitsa imelik

Tunnen, et olete kõik abivalmid ja selgitate seda, mis on jäänud segaseks. Siiani on mulle jäänud küll mulje, et teate oma ala väga hästi. Üldine mulje: olete üks väga töökas, kiire ja professionaalne punt.

Üldiselt soovin, et teenus, mille eest maksan, pakub mulle turvatunnet, et kõik raamatupidamisega seotu on kontrolli all ja korras ning toimib parimal võimalikul ja kasulikul viisil. Ka seda, et mind juhendatakse/soovitatakse kuhugi tähelepanu pöörama, kui ma ise pole osanud selle peale tulla (eriti, kui see miski on minu ettevõtte joaks kasu(m)likum). See on algajale ettevõtjale kindlasti väga tähtis. Lisaks sellele ootusele, on minu jaoks oluline ka avatus ja sõbralikkus.

Siim

Ettevõtja Pärnust

Siim

Ma olen väga rahul konsultatsioonidega, mis aitavad paremini näha suurt pilti. Kande tasu on kõrgem kui osadel konkurentidelt, kuid selle kompenseerib tasuta konsultatsioon.

Suhtlus on äärmiselt kiire ja operatiivne. Ei ole ühtegi etteheidet.

Trikato on ideaalne väike ettevõtjale, kes vajab abi tehingute ja nende taustainfo mõistmisel. Olen küll üle 5a raamatupidamist õppinud, kuid teie poolt saadav info on palju väärtuslikum kui akadeemiliselt saadud teadmised.

Trikato valisin sõbra soovitusel. Tutvusin teie hinnakirjaga ning võrdlesin konkurentidega ja otsustasin valida teid.

Janno

Ettevõtja Türilt

Janno

Elu on õpetanud ,et parem küsida rumalaid küsimusi kui olla hiljem lihtsalt loll. Ja mul on hea meel ,et valisin just teid. On kohe näha,et inimesed võtavad oma tööd tõsiselt. Aitäh teile!

Tõnu

Ettevõtja Tartust

Tõnu

Minu jaoks olete suurepärased ja Signe on maailma parim raamatupidaja.
Tegutsemise kiirus – kiire, suhtlemine- sõbralik, suhtumine-rõõmsameelne, teadmised- kogemuslikud, abivalmidus-olen saanud Tiina käest palju vajalikku nõuandeid, ta on alati abivalmis.

Trikatost mulje üldse on suurepärane, väga hea atmosfääriga, mul on seni meeles esimene sõbralik kohtumine Marjetaga.

Paul

Ettevõtja Tallinnast

Paul

Suhtumine on väga tore, abivalmidus ning tegutsemise kiirus on viimase peal. Üldiselt olen väga rahul, et te olete olemas – aitäh!

Kunagi hakkasin otsima raamatupidamisteenuste pakutava ettevõte. Olin läbi vaadanud mitmeid ja mitmeid, millegi pärast ei suutnud otsustada ja enda jaoks selgeks teha, milline oleks parem. Siis üks päev ootamatult sain Trikato’lt reklaami, kus oli lühitutvustus .. sain aru, et pean teile kirjutama, nii see läks Tänapäeval tunnen, et valik oli väga õige!

Aitäh ja edu teile!

Heiki

Ettevõtja Taanist

Heiki

Üldine mulje on väga positiivne. Olete ühed vähestest turul tegutsevatest raamatupidamise teenust pakkuvatest ettevõtetest, kes ei ole kehtestanud miinimumtasusid ja see on ettevõtluses esimesi samme tegevatele äridele väga suureks abiks. Mõistlik hind, korralik kvaliteet ja hea suhtlemine – enamat oleks patt soovida. Igal juhul julgen teid soovitada ka teistele

Aire

Ettevõtja Tartust

Aire

Rahul. Olen saanud kiired vastused kõigile küsimustele ja tundnud siirast soovi aidata raamatupidamise küsimustes. Omapärane väike ettevõte, kus tundub info liikuvat ja kliendist hoolitakse.

Ljubov

Ettevõtja Tallinnast

Ljubov

Olen väga rahul Teie teenustega. Olete väga kiired ja alati vastate kõikidele küsimustele igal ajal. Kuna olin noor alustav ettevõte, siis ei teadnud ma kahjuks raamatupidamisest eriti mitte väga palju, kuid tänu Teile olen saanud vastuseid koheselt kõikidele tekkinud küsimustele.

Tegutsemise kiirus on tasemel. Suhtlemine ja suhtumine on väga hea. Olete alati valmis vastama minu küsimustele ning alati kas meili teel või telefoni teel vastate küsimustele väga konkreetselt ja arusaadavalt.

Mulle on pakkunud paljud raamatupidamis ettevõtted oma teenuseid ja poole odavamalt, kuid ma ei olnud nõus vahetama Trikatot mõne teise raamatupidamis ettevõte vastu kuna olete alati abivalmis ja suhtumine on sõbralik. Ning mulle meeldib kuidas Teie oma tööd teete. Kindlasti soovitan esimesena oma sõpradele Teid.

Katrin

Ettevõtja Tartust

Katrin

See paar kuud, mis me oleme klient olnud on meil ainult hea meel, et me raamatupidamisega tegelete. ja kuna oleme veel nii lühiajaline klient, ei oska ka ühtegi ettepanekut veel teha. Väga rahul oleme suhtlemise ja tegutsemise kiirusega. Ja alati on kiirelt ka otsitud vastus, kui kohe ei ole osatud vastata.

Väga hea ja sümpaatne mulje on Trikatost.

Ants

Ettevõtja Helmest

Ants

Olen Teie poolt pakutava raamatupidamise teenusega äärmiselt rahul, kuna pole endal pikkaajalist kogemust ettevõttjana ei oska küll millegi üle nuriseda. Tegutsemis kiirus ja kogu Teie firma poolne abivalmidus on tipp tasemel, samuti ka teadmised.

Trikato sai valitud kindlasti tänu sellele,et teil on enda firmat tutvustav reklaam väga avatud ja selgelt lahti seletatud kuidas ning mismoodi on Teie nägemus nii firmadest kui ka väikefirmadest. Loomulikult ei saa ma jätta siinkohal märkimata, et lõppotsus Trikato kasuks tuli kuna Teid toetas ja soovitas minule transpordi ettevõte Iizmar.

Annemari Muru

Karjääri ja juhtimiskoots (coach) Juhtimise Arenguagentuur

Annemari Muru

Olen rahul teenuse paindlikkusega. Võin esitada nii igakuiselt kui ka kord aastas dokumente
ja see ei ole kuidagi probleemiks. Samuti meeldib, et nt. aastaaruande eel tuli meeldetuletus koostamisest. 

Hindan enda raamatupidaja mõnusat neutraalselt sõbralikku tooni, kui küsib dokumente
juurde kui on puudu, olen unustanud või kahe silma vahele jätnud. See on täpselt selline teenus, mida vajan, sest ise ei oska finantsotsi sedasi korrektselt kokku ajada.

Meeldib, et olen saanud nõu, kuidas asju teha, kui ise ei tea.

Minu silmis on Trikato korrektne, professionaalne ja sümpaatse kliendisuhtlemisega ettevõte.

Aitäh teile ja loodan ikka teie abile!”

Stoppkaader OÜ

Maris Tomba

Ma olen ettevõtte Trikatoga ja oma raamatupidajaga väga rahul. Olete põhimõtteliselt kõike seda, mis mulle nii väga meeldib. Igal juhul suurepärane asjaajamise kiirus kui korrektsus!

Suur-suur tänu, et mu oma tiiva alla võtsite!

Aare Heinmets

OÜ AARE HEINMETS F&F

Aare Heinmets

Tänan Teid meeldiva koostöö eest,
olete olnud väga suureks abiks minu ühe elu unistuse täitumise juures!

Olen Teile väga tänulik mulle osaks langenud õnnistuste eest!

Tänasest on kõik järgnevad päevad parimad päevad.

Ja nüüd on just õige aeg uutele unistustele, iga meie mõte on programm,
Häid heade sagedustega mõtteid!