FIRMAST – raamatupidamine Tartus

Meil on hea meel, et külastate meie kodulehte. Kui soovite õppida meid paremini tundma, olete jõudnud õigesse kohta. Trikato on pereettevõte, ema koos tütardega, tegutsemas juba teist põlvkonda. Raamatupidamist osutame Tartus, kuid tegutseme üle Eesti. Meil on aja jooksul kogunenud palju kogemusi ja mitmeid edulugusid mida kõike soovime Teiega jagada.

Meie pere on tegelenud äride ülesehitamisega juba krooni ajast saadik. Aeg oli tollal keeruline, turg oli end alles leidmas ja seega vajati meie abi. Oleme üles ehitanud, edukaks teinud ja edukana hoidnud mitmeid ettevõtteid. Trikatol on kogemust nüüdseks juba üle 18 aasta. Pereettevõttena on meil ühine usaldus, pühendumus ja visioon, kuid paindlikkus ja mitmekülgsus. Oleme spetsialistid nii raamatupidamises kui ka ettevõtluses. Trikato on küll raamatupidamine Tartus, kuid tegutseme siiski üle Eesti. Eelkõige pöörduvad meie poole uued ja alustavad ettevõtted. Nõustame ja konsulteerime uusi tegijaid ning aitame neil orienteeruda sellel keerulisel ettevõtlusmaastikul. Teeme oma tööd igapäevaselt suure pühendumusega ning kutsume oma kliente oma koostööpartneriteks. Leiame, et just koostöös sünnivad parimad lahendused ja ideed. Me nõustame ettevõtteid erinevate tehingute tegemistel ja aitame hoida nende kulusid madalal. Meie koostööpartneriteks on ettevõtted, kes vajavad raamatupidamise teenust nii igakuiselt (KM kohustuslased, registreeritud töötajad ettevõttes) kui ka ettevõtted, kes vajavad teenust kord kvartalis või aastas (raamatupidamise korrastamine + majandusaasta aruanne).

Miks valida meid?

Trikatos peame väga oluliseks aidata inimesi nende unistuste äride rajamisel. Seetõttu panustame palju kogu oma kollektiivi, kõik töötajad on professionaalsed, väärtuslike oskuste ja teadmistega. Oleme alati kursis uute riigi seadustega ja ärimaastikul toimuvaga, et hoida kliendil kokku aega ja raha. Peame oluliseks olla oma koostööpartneritega sõbralikud, sooja ja mõistva suhtumisega ning aitame neid igapäevaselt nii ettevõtlusega kui ka maksuküsimustega. Meie eesmärk on leida just Teie ettevõtte jaoks parimaid lahendusi. Kui soovid endale mitte ainult raamatupidajat vaid ka koostööpartnerit, siis võta julgelt meiega ühendust.

Suurte unistuste täitumiseni!

Trikato juhatuse liige Tiina Tamm

OÜ Trikato on 2004. aastal Eesti kapitalil asutatud ettevõte ja plaanib selleks ka jääda.