TRIKATO TÖÖTAJAD

Trikato sai loodud 2004.aastal eesmärgiga aidata ning toetada alustavaid ettevõtjaid. Juba alates krooni ajast aitasid Trikato töötajad ärisid üles ehitada. Põhjus, miks kliendid meiega rahul on, peitub meie ettevõtte väärtustes. Me väärtustame ettevõtjatesse ja ettevõtlusesse sõbralikku ja koostöövalmit suhtumist. Püüame toetada teie ettevõtte arengut soovitud suunas, oma abivalmiduse ja professionaalsete teadmistega. Meie soov on üheskoos jõuda parimate lahendusteni. Loe ka meiega rahulolevate ettevõtjate tagasisidet.

Tiina Tamm

Eesti ettevõtlus- ja raamatupidamiskonsultant, juhatuse liige

Annab äri- ja raamatupidamiskosultatsioone alustavatele kuni keskmise suurusega ettevõtetele. Tiina on aidanud ettevõtjatel muutuvas maksusüsteemis ja ettevõtluskeskkonnas ellu jääda, pea krooni algusest saadik. Olles sellest ajast ka ise ettevõtja ja raamatupidaja. Lisaks koolitab välja uusi raamatupidajaid.

Ingrid Tamm

Tegevjuht

Tegeleb ettevõtte esindamisega ja strateegiatega ning vastutab ettevõtte igapäevase toimimise eest sh. klientide vastuvõtmine ja abistamine. Varasemalt on ta elanud ja õppinud Norra Kuningriigis ning kõrghariduse omandas Suurbritannias, University Of Essexis psühholoogia erialal millele lisaks võttis ka Management and Marketingi.

Marjeta Tammaru

Arendusjuht, juhatuse liige

Tegeleb teenusearenduse ja turundamisega. Ta on omandanud kõrghariduse Tartu Kõrgemas Kunstikoolis Pallas ja täiendanud ennast EBSis ettevõtluse ja ärijuhtimise erialal.

Signe Ivainen

Raamatupidaja

Lõpetanud Tartu Ülikooli erialal ettevõttemajandus. Raamatupidajana on kogemust 29 aastat.

Kelly Lengi

Raamatupidaja

Õpib Eesti Maaülikoolis maamajanduslikku ettevõtlust ja finantsjuhtimist. Omandanud raamatupidaja kutsetunnistuse 5.taseme.

Egle Sarapuu

Raamatupidaja

Kaitsnud Eesti Maaülikoolis majandusarvestuse ja finantsjuhtimise magistrikraadi.

Gert Lõhmus

Raamatupidaja

Raamatupidaja Gert on omandanud Eesti Maaülikoolis Maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine, bakalaureuse kraadi.

Kadri Möller

Raamatupidaja

Lõpetanud Tartu Ülikooli erialal majandusarvestus ning raha ja pangandus. Raamatupidajana on kogemust 20 aastat.

Maiko Junkin

Raamatupidaja

Omandanud bakalaureuse kraadi Eesti Maaülikoolis erialal maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine.

Annika Pikk

Raamatupidaja

Lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkoolis Äri- ja finantsjuhtimise eriala ning omandanud raamatupidaja kutsetunnistuse 5.taseme.

Reelika Järv

Tegevjuhi abi

Reelika on õppinud Iirimaal, Tallaght Training Centre´is -Manual and computerised payroll and bookkeeping, Level 5. Trikatos abistab Reelika juhtkonda, raamatupidajaid ja ettevõtjaid.

Trikato analüütik Kaur.

Kaur Lumiste

Analüütik

Lõpetanud doktoriõppe matemaatilise statistika erialal Tartu Ülikoolis.
Ta aitab teid  erinevate exceli tabeli lahendustega; Töötasu- ja ajatabelid, prognoosid, omahinna arvutamises, kasumi-, käibe- ja finantsprognooside koostamisel ning muudes andmeanalüüsi vajavates projektides.

Kui leiad end olevat ambitsioonikas, sihikindel ning otsid tööd arenevas ettevõttes, siis saada oma CV e-maili aadressile: info@trikato.ee