Raamatupidamine väikefirmale on meie erialaks - Trikato
Raamatupidamine

RAAMATUPIDAMINE VÄIKEFIRMALE ON TRIKATO ERIALAKS

Kas teadsid et, suur osa uutest mikro- ja väikeettevõtetest lõpetab oma tegevuse esimese kolme aasta jooksul? Trikato koostööpartnerite kohta õnneks selline statistika ei kehti. Raamatupidamine väikefirmale on meie erialaks, ning eesmärgiks on olla ettevõtjatele toeks ärimaailmas tegutsemisel:

  • Aitame esimeste arvete koostamisel
  • Nõustame milliseid makse tuleb maksta kuhu ja kuna
  • Juhime tähelepanu maksuriskidele
  • Aitame registreeringute tegemisel ( töötajate registreerimised, ettevõtte registreerimine, maksu -ja tolliametis kasutajakonto loomine jne)
  • Seletame kuidas saad bilansi ja kasumiaruande põhjal firma käekäigu kohta kasulikku infot
  • Maksualase nõustamisega saame aidata hoida ettevõtte kulud kontrolli all
  • Parimateks lahendusteks on raamatupidamisprogrammi koostööpartneriteks Merit Tarkvara ja Joosep

Usume, et see on võimalik, küsimus on lihtsalt kuidas?

Meie kliendid on alustavad ettevõtjad, mikro- ja väikeettevõtjad* väga erinevatest tegevusvaldkondadest. Tänu pikaaegsele tegutsemisaastatele, on meil rohkelt ja mitmekülgseid ettevõtlust, ärindust, maksundust ja loomulikult raamatupidamist puudutavaid teadmisi mida lahkesti jagame oma

businessman

koostööpartneritega. Abivalmilt nõustab meil ettevõtjaid Trikato pearaamatupidaja- ärinõustaja Tiina, kes on ettevõtluses olnud pea 20 aastat ja sestap suudab näha ka esialgu märkamatut. Oma klientides näeme koostööpartnereid, kellega koos parimate lahendusteni jõuda.

Raamatupidamine väikefirmale

Raamatupidamine väikefirmale on kriitilise tähtsusega, eriti alustavale ettevõttele. Kuna väikefirma/alustav ettevõte on finantsiliselt eriti haavatav,  peab kulusid kontrolli all hoidma.  Sellepärast peab raamatupidamine olema korrektselt tehtud – sest raamatupidamises kajastatakse firma finantstulemusi ja majandusseisu. Aruannete alusel saab ettevõtja infot , kuidas seisu parandada ja mis oleks firmale kasulikum. Seetõttu on oluline valida usaldusväärne koostööpartner, kellelt saab iga aeg nõu küsida ja kellel on eelnevaid kogemusi vajalikes valdkondades.

Trikato koostööpartnerid on hinnanud, et oleme kiired, abivalmid, sõbraliku suhtumisega ja nende ettevõtetele rahalist kasu toonud. Kliendid meist

Oleme Eesti Maksumaksjate Liidu, Eesti Raamatupidajate Kogu ja Kaubandus Tööstuskoja liige ja seega kursis värskeima seadusandliku infoga, mis Teie ettevõtet puudutab.

● Hinnakirjaga ja teenustega tutvu siin: Hinnakiri

Raamatupidamine iga kuu blogipostitus seletab täpsemalt, millised raamatupidamisalased tegevused on ettevõttel igakuiselt.

*Mikroettevõtja – osaühing, kelle näitajad vastavad aruandeaasta bilansipäeval kõikidele järgmistele tingimustele: varad kokku kuni 175 000 eurot, kohustised ei ole suuremad kui omakapital, üks osanik, kes on ka juhatuse liige, ja kelle müügitulu on aruandeaastal kuni 50 000 eurot.

Väikeettevõtja – äriühing, kelle näitajatest võib aruandeaasta bilansipäeval vaid üks ületada järgmisi tingimusi: varad kokku 4 000 000 eurot, müügitulu 8 000 000 eurot ja keskmine töötajate arv aruandeaasta jooksul 50 inimest.

Keskmise suurusega ettevõtja – äriühing, kelle näitajatest võib aruandeaasta bilansipäeval vaid üks ületada järgmisi tingimusi: varad kokku 20 000 000 eurot, müügitulu 40 000 000 eurot ja keskmine töötajate arv aruandeaasta jooksul 250 inimest.