Ettevõtlusnädal 03.10- 09.10.2016 - Trikato uudised
ETTEVÕTLUSNÄDAL 03.10- 09.10.2016

ETTEVÕTLUSNÄDAL 03.10- 09.10.2016

Ettevõtlusnädala asukohad

Ettevõtlusnädalast

Ettevõtlusnädala pikaajaliseks eesmärgiks on arendada inimestes ettevõtlikku eluhoiakut ja soosivat suhtumist ettevõtlusesse ning innustada kasvupotentsiaaliga ettevõtjaid astuma järgmisi samme.

MIKS OSALEDA?

Kui osaled ettevõtlusnädala üritustel saad:
1. arutleda teemade ja küsimuste üle, mis Sulle korda lähevad,
2. õppida ja innustuda teiste praktilistest kogemustest,
3. võimaluse leida idee või täiustada olemasolevat äriideed,
4. küsida nõu ekspertidelt ja kuulata praktikute soovitusi,

KORRALDAJAD

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
Katrin Eha, katrin.eha@eas.ee
Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
Viivika Vilja, viivika@peak.ee
Valgamaa Arenguagentuur
Ülle Vilo, ylle.vilo@valgamaa.ee
Saaremaa Arenduskeskus
Tiia Naagel, tiia@sasak.ee
Viljandimaa Arenduskeskus
Kaja Lääts, kaja.laats@viljandimaa.ee
Tartu Linnavalitsus
Alo Lilles, alo.lilles@raad.tartu.ee
Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
Riin Pallon, riin@raek.ee
Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet
Maria Terebilina, maria.terebilina@narva.ee
Võrumaa Arenguagentuur
Ivi Martens,ivi@vaa.ee
SA Kredex
Joonas Kerge, joonas.kerge@kredex.ee
Tartu Ülikool
Anneli Lorenz, anneli.lorenz@ut.ee
Tööandjate Keskliit
Gea Otsa, gea.otsa@employers.ee
Kaubandus- ja Tööstuskoda
Liisi Hansen,liisi.hansen@koda.ee
Haridus- ja Teadusministeerium
Kristi Ploom, kristi.ploom@hm.ee
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Kadri Tonka,kadri.tonka@mkm.ee