Raamatupidamine

raamatupidamisteenus,raamatupidamine,raamatupidaja, raamatupidamine Tartus, raamatupidamise hinnakiri, alustava ettevõtte raamatupidamineKas teadsid et, suur osa uutest väikese ja keskmise suurusega ettevõtetest lõpetab oma tegevuse esimese kolme aasta jooksul. Trikato koostööpartnerite kohta õnneks selline statistika ei kehti. Meie aitame teil hoida kulud kontrolli all, selleks et, teie saaksite pühenduda tulude teenimisele.

Usume, et kõike saab, küsimus on lihtsalt kuidas?

Meie klientideks on nii alustavad, kui väikesed ettevõtted väga erinevatest tegevusvaldkondadest. Tänu pikaaegsele tegutsemisaastatele, on meil rohkelt ja mitmekülgseid ettevõtlust, ärindust, maksundust ja loomulikult raamatupidamist puudutavaid teadmisi mida lahkesti jagame oma koostööpartneritega. Abivalmilt nõustab meil ettevõtjaid Trikato pearaamatupidaja- ärinõustaja Tiina, kes on ettevõtluses olnud pea 20 aastat ja sestap suudab näha ka esialgu märkamatut. Oma klientides näeme koostööpartnereid, kellaga koos parimate lahendusteni jõuda.

  • Trikato koostööpartnerid on hinnanud, et oleme kiired, abivalmid, sõbraliku suhtumisega ja nende ettevõtetele rahalist kasu toonud. Kliendid meist
  • Oleme Eesti Maksumaksjate Liidu, Eesti Raamatupidajate Kogu ja Kaubandus Tööstuskoja liige ja seega kursis värskeima seadusandliku infoga, mis Teie ettevõtet puudutab.
  • Hinnakirjaga ja teenustega tutvu siin: Trikato hinnakiri

 

 

 

raamatupidamine,raamatupidamisteenus,raamatupidaja,raamatupidamine Tartus, raamatupidamise hinnakiri,kysilisainfot buttonraamatupidamine,raamatupidamisteenus,raamatupidaja,raamatupidamine Tartus, raamatupidamise hinnakiri,trikato logo retina

 

 

 

 

ERK logo kirjaga bold (1)Kaubanduskoda-liige12

KODA liige EST logo horiz